Vebiot Immunoxan 60 tabletes
- Immunoxan dog ir preparāts lolojumdzīvniekiem, kas paredzēts pareizas ēdināšanas atbalstam, jo īpaši vakcinācijas laikā, antibiotiku terapijas laikā vai pēc tās un atkārtotu infekciju gadījumos
Immunoxan sastāvs
Immunoxan suns sastāvā esošās sastāvdaļas papildina jūsu mīluļa uzturu un stimulē ātrāku imunitātes veidošanos pēc vakcinācijas.
β 1/3-1/6 d-glikānsir dabisks suņu imūnsistēmas stimulators. Tā lietošana palielina IgG un IgA klases antivielu līmeni serumā. Tas stimulē pēcvakcinācijas imunitātes veidošanos.
200 reizes koncentrēta alvejas sula tiek uzskatīta par bioloģisku imūnsistēmas aktivatoru. Šai sastāvdaļai piemīt imunomodulējoša iedarbība uz humorālās un šūnu imūnās atbildes reakcijas parametriem.
Vakcinācija - kāpēc šajā periodā nepieciešams uztura atbalsts?
Neviens nešaubās, ka mājdzīvnieka uzturs tieši ietekmē tā labsajūtu, veselību un imunitāti. Adekvāts uzturs ir ļoti svarīgs jūsu mīluļa vakcinācijas laikā, kad īpaša uzmanība jāpievērš jūsu mīluļa veselības stāvokļa un imūnsistēmas darbības stiprināšanai.
Vakcinācija ietver nelielu daudzumu specifisku patogēnu, kam nav virulences, vai to imūnģenēzes fragmentu ievadīšanu dzīvnieka organismā. Suņa imūnsistēma ir veidota tā, lai ražotu antivielas. Tāpēc vakcinācija ir sava veida slodze organismam, un tāpēc ir ieteicams sagatavot suni vakcinācijai. Papildus atkailināšanai (septiņas dienas pirms vakcinācijas) jūsu mīluli pirms vakcinācijas izmeklēs veterinārārsts. Galvenās kontrindikācijas vakcinācijai ir saslimšana vai vājums slimības, dehidratācijas, nepietiekama uztura vai novājēšanas dēļ (piemēram, stresa dēļ).
Kā stiprināt imunitāti?
Imunitātes pazemināšanos reti ir viegli novērot. Sunim bieži vien parādās virkne nespecifisku simptomu, piemēram, drudzis, grūtsirdība, nevēlēšanās ēst, apātija u. c. Dažreiz suns arī nevēlas ēst. Ir svarīgi atcerēties, ka apetītes trūkums nav sinonīms zemai imunitātei un to var izraisīt vairāki citi apstākļi. Šādā situācijā ir vērts konsultēties ar savu veterinārārstu.
Jūsu mīluļa dabisko imunitāti vislabāk un visvieglāk stiprināt ar pielāgotu uzturu, ko papildina imunostimulējoši preparāti, piemēram, Immunoxan .
Atkārtotas infekcijas - ko darīt?
Ja jūsu mājdzīvnieks nepārtraukti slimo, noteikti jāapmeklē veterinārārsts. Ja veterinārārsts mūsu mīlulim konstatē bakteriālu infekciju, var būt nepieciešams ievadīt antibiotiku. Šī iejaukšanās, lai gan pamatota, ilgtermiņā var vājināt suņa imūnsistēmu, negatīvi ietekmējot tā mikrobiomu. Turklāt baktēriju rezistences pret antibiotikām fenomens var izraisīt neefektīvu antibiotiku terapiju. Antibiotiku terapijas laikā un pēc tās ir jāstiprina suņa organisms un imūnsistēma. Ārsts var izrakstīt Immunoxan, kas satur vielas, kuras modulē mūsu mājdzīvnieku imūnsistēmas reakciju.
Svarīga ir arī imunoprofilakse vakcinācijas veidā. Immunoxan preparāta sastāvā esošās sastāvdaļas ietekmē ātrāku postvakcinācijas imunitātes parametru veidošanos.
Imūnstimulācija, izmantojot Immunoxan suns sastāvdaļas, var izraisīt mājdzīvnieka infekciju biežuma samazināšanos. Izturīgs mājdzīvnieks ir arī laimīgs mājdzīvnieks, ar kuru aprūpētājs var atļauties ceļot un doties garās pastaigās.