Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
SHEBA maisiņš 6x50g Fresh & Fine - kaķu barība mērcē (ar lasi, ar tunci, ar mencu)

SHEBA maisiņš 6x50g Fresh & Fine - kaķu barība mērcē (ar lasi, ar tunci, ar mencu)

  • SHEBA® Fresh & Fine maisiņos kaķi atradīs maigas mīkstas pārslas maigā mērcē, kas ir pilnvērtīga maltīte pieaugušiem kaķiem.
4,29 €
bendrasis / gabals
Vieneto kaina0,01 € / kg
Produkts pieejams ļoti mazos daudzumos
Produkts pieejams ļoti mazos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Patikrinkite, kurioje parduotuvėje ieškosite ir iš kurios pirksite
SHEBA maisiņš 6x50g Fresh & Fine - kaķu barība mērcē (ar lasi, ar tunci, ar mencu)
SHEBA maisiņš 6x50g Fresh & Fine - kaķu barība mērcē (ar lasi, ar tunci, ar mencu)
Saugus apsipirkimas

SHEBA® Fresh & Fine maisiņos kaķi atradīs maigas mīkstas pārslas maigā mērcē, kas ir pilnvērtīga maltīte pieaugušiem kaķiem. Šajā komplektā ir barības maisiņi ar 3 zivju garšām: laša, tunča un mencas. SHEBA® Fresh & Fine ir pagatavoti pēc īpašas receptes, izmantojot augstas kvalitātes sastāvdaļas. Tas nodrošina, ka jūsu kaķu draugs saņem gardu un veselīgu barību, kas ir pilna ar nepieciešamajām uzturvielām. Maltīšu sastāvs ir bagātināts ar vajadzīgo vitamīnu un minerālvielu daudzumu, lai palīdzētu jūsu mīlulim saglabāt veselību un dzīvesprieku. Barība ir iepakota ērtās paciņās, kas garantē svaigumu un ērtu porciju lietošanu.

SHEBA® Fresh & Fine barība mērcē:

  • Receptes

Meistarīgi izstrādāta augstākās kvalitātes recepte.

  • Perfekts izskats

Maiga, maiga mērce ar maigām pārslām.

  • Pilnvērtīga un sabalansēta

Pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, lai uzturētu jūsu kaķi dzīvīgu un labā formā.

Sastāvs:

Ar lasi - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (40%), zivis un zivju produkti (tostarp 4% laša), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

Ar tunci - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (40%), zivis un zivju produkti (tostarp 4% tunča), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

Ar mencu - sastāvs: dzīvnieku izcelsmes gaļa un produkti (40 %), zivis un zivju produkti (tostarp 4 % mencu), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

Kalorijas: 40 kcal/50 g

Piedevas / 1 kg:

Kalcija jodāts bezūdens: 0,32 mg, vara sulfāta pentahidrāts: 4,9 mg, dzelzs sulfāta monohidrāts: 33,4 mg, mangāna sulfāta monohidrāts: 6,3 mg, cinka sulfāta monohidrāts: 44 mg.

Analītiskās sastāvdaļas (%): olbaltumvielas: 8; tauku saturs: neorganiskās vielas: 1,8; jēlšķiedra: 0,3; mitruma saturs: 83.

Barošanas metode:

Mēs iesakām izbarot gan SHEBA® mitro pilnvērtīgo barību, gan sauso barību.

Ieteicamais daudzums dienā: 3 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 4 paciņas mitras barības vai 3 paciņas mitras barības un 15 g sausas barības, 4 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 5 paciņas mitras barības vai 4 paciņas mitras barības un 15 g sausas barības, 5 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 6 paciņas mitras barības vai 4 paciņas mitras barības un 20 g sausas barības.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši kaķa vajadzībām. Kaķiem ar lieko svaru samaziniet dienas devu. Kā Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni: www.sheba.pl vai zvaniet uz mūsu uzticības tālruni: 0-801 10 63 63. Nodrošiniet kaķim svaigu ūdeni. Barojiet istabas temperatūrā. Neizmantoto porciju uzglabāt ledusskapī līdz 2 dienām.

Prekės ženklas
Gamintojo kodas
4770608256203
Svars
300
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel