Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
TROPICAL Ichtio-Vit 21L/4kg

TROPICAL Ichtio-Vit 21L/4kg

  • ICHTIO-VIT pārslas ir daudzfunkcionāla barība, kas ir ideāli piemērota jauktu šķirņu akvārijiem.
69,50 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

ICHTIO-VIT ir pārslās saturoša barība ar bagātīgu sastāvdaļu saturu. Tā ir universāla barība, kas ir ideāli piemērota akvārijiem ar dažādu sugu zivīm. Ar to var barot lielāko daļu visēdāju zivju. Tās ražošanā tiek izmantoti atsevišķi dzīvnieku un augu izcelsmes produkti. Regulāra lietošana nodrošina pareizu zivju augšanu un attīstību. C vitamīns palielina zivju izturību pret slimībām un paātrina brūču dzīšanu.

Sastāvdaļas:  zivis un zivju produkti, graudaugi, augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, mīkstmieši un vēžveidīgie, gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti, augu izcelsmes produkti, aļģes, raugi, eļļas un tauki, minerālas izcelsmes barības sastāvdaļas (tostarp ceolīts 1%).

Sastāva analīze:

- Kopproteīns: 45%
- Eļļas un neapstrādāti tauki: 6%
- Kopšķiedra: 2,5 %.
- Mitrums: 6% 

Piederumi (par kg):  Vitamīni, provitamīni un ķīmiski noteiktas vielas ar līdzīgu iedarbību: Vit. A 23 000 vienības, vit. D3 vitamīns 1 400 vienības, Vit. E 90 mg, vit. C 340 mg. Mikroelementu maisījums: E1 (Fe) 27,1 mg, E6 (Zn) 7,4 mg, E5 (Mn) 5,6 mg, E4 (Cu) 1,33 mg, E2 (I) 0,16 mg, E8 (Se) 0,16 mg, E7 (Mo) 0,037 mg, lecitīns, krāsvielas, antioksidanti.

Prekės ženklas
Simbolis
74407
Gamintojo kodas
5900469744093
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel