Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
Hepatiale Forte Advanced 30 tabletes

Hepatiale Forte Advanced 30 tabletes

  • Hepatiale Forte Uzlabots preparāts aknu darbības atbalstam. Īpaši ieteicams: smagos gadījumos, hroniskos stāvokļos, saindēšanās gadījumos.
17,39 €
bendrasis / gabals
Pēc pasūtījuma izgatavots produkts
Pēc pasūtījuma izgatavots produkts
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Šio gaminio negalima įsigyti stacionarioje parduotuvėje
Saugus apsipirkimas
SASTĀVS

l-ornitīna aspartāts,

sojas lecitīns (kā fosfolipīdu avots),

magnija stearāts

PIEVIENOJOŠĀS LĪDZEKĻAS:

metionīns S-Adenozilmetionīna formā,

silybum marianum (L.) dadžu sēklu ekstrakts,

cinka oksīds

DOZĒŠANA:

Suņiem - 1 tablete uz 10 kg ķermeņa svara
Kaķiem - puse tabletes vienam kaķim
Lietojiet pirms ēšanas vai ēšanas laikā. Tabletes jālieto veselas vai sasmalcinātas. Ja dienas deva ir vairākas tabletes, var sadalīt 2-3 porcijās. Dzīvniekam jābūt pastāvīgai piekļuvei svaigam ūdenim.

DARBĪBAS MEHĀNISMS:

Fosfolipīdiem, kas ir holofosforskābes un nepiesātināto taukskābju linolskābes, linolēnskābes un oleīnskābes glicerīna esteri, ir aizsargājoša un reģenerējoša iedarbība uz aknu šūnām. Fosfolipīdi, jo to sānu ķēdēs ir polinepiesātinātās taukskābes, organismā nevar tikt sintezēti. Kad tie tiek piegādāti organismam, tie iekļaujas aknu šūnu (hepatocītu) šūnu membrānās un citoplazmas membrānās, papildinot slimības procesu izraisītos zudumus. Tā rezultātā
notiek ātrāka bojāto aknu šūnu reģenerācija un to normālas funkcijas atjaunošanās. Tas uzlabo membrānu receptoru, membrānu enzīmu sistēmu un aktīvo un pasīvo transporta procesu darbību. Fosfolipīdi ir būtiski aknu šūnu diferenciācijai un proliferācijai. Tie kavē fibrotiskos procesus aknu audos, samazinot kolagēna veidošanos un palielinot kolagēnu noārdošā enzīma kolagenāzes aktivitāti. Fosfolipīdiem kopā ar žultsskābēm ir svarīga loma tauku sagremošanā un tajos izšķīdušo vitamīnu uzsūkšanā.
S-adenozilmetionīns(SAM) ir endogēna viela, kas veidojas pēc tam, kad adenozīn-5-trifosfāta (ATP) adenozilgrupa pievienojas metionīna sēra atomam. Tā koncentrācija samazinās daudzu aknu slimību laikā. SAM ir iesaistīts vairākos vielmaiņas procesos, bet vissvarīgākā loma ir transmetilēšanas reakcijā, t. i., -CH3 grupas pārnesē, kas nepieciešama šūnu membrānu fosfolipīdu sintēzei. Turklāt SAM aktīvi piedalās transsulfurācijas reakcijās, kas nepieciešamas dabiskā antioksidanta glutationa sintēzei aknās, un aminopropilēšanā, kas ir solis poliamīnu sintēzē, kuri stimulē DNS, proteīnu un proteoglikānu sintēzi, kas nepieciešama aknu šūnu augšanai un reģenerācijai. Īpaši ieteicama kā palīglīdzeklis toksiskas aknu intoksikācijas un žults sastrēguma gadījumā. To var lietot kā aizsargājošu līdzekli, ilgstoši lietojot steroīdus un pēc saindēšanās ar paracetamolu kaķiem.
Piena dadžu ekstrakts (Silybum marianum) kā aktīvās vielas satur silimarīnu jeb četru flavonolignānu grupu - sillibīnu, silidiamīnu, silicristīnu un izosilibīnu. Silibīnam ir vislielākā bioloģiskā aktivitāte. Galvenie silimarīna darbības mehānismi aknās ir antioksidanta un pretiekaisuma iedarbība, ko panāk, kavējot lipīdu oksidāzes aktivitāti un leikotriēnu sintēzi. Tam var būt arī holerētiska un aizsargājoša iedarbība saindēšanās gadījumos. Silimarīns ir drošs un netoksisks savienojums, ko ieteicams lietot saindēšanās, kā arī hronisku aknu iekaisumu gadījumos. Silibīna kombinācijai ar fosfolipīdiem ir īpaši spēcīga aizsargājoša iedarbība uz aknām.
Ornitīns regulē urīnvielas ciklu suņiem un kaķiem. Tas ir iesaistīts aminoskābju sadalīšanās procesā radušos amonjaka pārvēršanā urīnvielā, samazinot tās toksicitātes līmeni. Ornitīnam ir īpaša nozīme kaķu organismā, kas arī izmanto aminoskābes enerģijas ražošanai. To deaminācijas procesi ir ļoti intensīvi, tāpēc ornitīns tiem ir ļoti svarīgs. Ornitīnu ieteicams lietot ārstējot kaķus, kuri cieš no aknu encefalopātijas vai par kuriem ir aizdomas par aknu encefalopātiju, kā arī tos kaķus, kuri ilgstoši nav lietojuši barību.
Cinks ir daudzu enzīmu sastāvdaļa, kas regulē nukleīnskābju, ogļhidrātu metabolismu, veicina brūču dzīšanu, augšanu un vairošanos. Aknu darbības traucējumu gadījumā cinka lietošana samazina vara uzsūkšanos no kuņģa-zarnu trakta, kas ir elements ar spēcīgu toksisku iedarbību uz aknām. Citiem vārdiem sakot, cinks aizsargā aknas no vara pārpalikuma un var darboties arī kā antioksidants. Pacientiem ar aknu slimībām ieteicams palielināt tā daudzumu uzturā.

Prekės ženklas
Gamintojo kodas
5902414208971
Dzīves posms
Pieaugušo
Jaunākais
Kaķis
Vecākais
Kucēns
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel