Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
 AQUAEL strūklakas sūknis Pfn-1500(N)

AQUAEL strūklakas sūknis Pfn-1500(N)

  • PFN 1500 strūklaku sūknis ir paredzēts ūdens sūknēšanai un filtrēšanai strūklakās, kaskādēs, dīķos, dārza dīķos un piemājas baseinos.
51,90 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

Ierīce ir izturīga pret sālsūdeni, kompakta un, pats galvenais, ļoti efektīva. To nodrošina modernie, energoefektīvie dzinēji un augstas kvalitātes blīvējumi zem lāpstiņriteņa kameras, kas līdz minimumam samazina efektivitātes zudumus. Turklāt pēdējais minētais risinājums ļauj sūknim darboties arī ārpus ūdens (tas ir pilnībā hermētiski noslēgts) un ietekmē lielo augstspiedienu, kas dod iespēju izmantot jaunos sūkņus arī kā cirkulācijas sūkņus.

Sūknis ir aprīkots ar bezgalīgi regulējamu jaudas vadības sistēmu, izmantojot ergonomisku pogu, kas atrodas uz sūkņa izplūdes sprauslas. Liels sūkņa sūkņa sprauslas priekšfiltrs aizsargā sūkņa lāpstiņriteni no piemaisījumiem, tāpēc sūknis nav bieži jātīra.

Tehniskie dati:

Jauda 22 W, kabeļa garums (m) 10, maksimālā jauda (l/h), 1500, maksimālais ūdens kolonnas augstums (cm) 160.Prekės ženklas
Simbolis
109436
Gamintojo kodas
5905546133432
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel