Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
AQUAEL nosusinātājs un logu tīrītājs S 260 MM

AQUAEL nosusinātājs un logu tīrītājs S 260 MM

  • Interesants un viegli lietojams atkausēšanas līdzeklis, kas papildus aprīkots ar funkcionālu stikla tīrītāju.
7,59 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas
Interesants un viegli lietojams atkausēšanas līdzeklis, kas papildus aprīkots ar funkcionālu stikla tīrītāju. Tas sastāv no augstas cilindriskas kolonnas, kas izgatavota no augstas kvalitātes caurspīdīgas plastmasas, un garas šļūtenes, kas izgatavota no kink noturīgas gumijas. Tas ir aprīkots ar "Easy Start" sistēmu. Vienkārši ievietojiet attīrītāja kolonnu akvārijā un ar ātrām kustībām vairākas reizes pārvietojiet to uz augšu un uz leju. Zivju izkārnījumi, augu lapu fragmenti, barības atliekas, dubļi un citi substrātā sakrājušies piemaisījumi tiks noņemti kopā ar peldošo ūdeni. Attīrītāja caurules iekšpusē esošais plastmasas režģis novērš grants iesūkšanos. Ierīce ir pilnīgi droša arī zivīm. Taču tas vēl nav viss - attīrītāja caurules izvads ir aprīkots ar rūdītas plastmasas vāciņu stikla tīrītāja formā. To var ērti izmantot, lai noņemtu aļģes, kas bojā akvārija sieniņas, - ierīce tās uzreiz iesūc un aizvāc no akvārija. Tādējādi tiek likvidētas kaitinošās aļģu daļiņas, kas peld akvārija ūdenī. Jaunā ierīce apvieno dizaina vienkāršību un funkcionalitāti.
Prekės ženklas
Simbolis
222876
Gamintojo kodas
5905546133227
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel