Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
SHEBA maisiņš 12x85g Selection in Sauce Juicy Flavours - kaķu barība mērcē (ar liellopu gaļu, ar jēra gaļu, ar vistas gaļu, ar tītara gaļu)

SHEBA maisiņš 12x85g Selection in Sauce Juicy Flavours - kaķu barība mērcē (ar liellopu gaļu, ar jēra gaļu, ar vistas gaļu, ar tītara gaļu)

  • Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem.
11,90 €
bendrasis / gabals
Vieneto kaina0,01 € / kg
Pēc pasūtījuma izgatavots produkts
Pēc pasūtījuma izgatavots produkts
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Šio gaminio negalima įsigyti stacionarioje parduotuvėje
Saugus apsipirkimas

SHEBA maisiņš 12 x 85 g Selection in Sauce Juicy Flavours - mitrā kaķu barība mērcē (ar liellopu gaļu, ar jēra gaļu, ar vistas gaļu, ar tītara gaļu) - kaķu barības komplekts

SHEBA maisiņš 12 x 85 g Selection in Sauce Juicy Flavours ir mitrā kaķu barība mērcē (ar liellopu gaļu, ar jēra gaļu, ar vistas gaļu, ar tītaru). Barība ir paredzēta pieaugušo kaķu barošanai, kuri jau ir sasnieguši visintensīvākās attīstības stadiju. Tā ir pagatavota uz vairāku gaļas veidu, tostarp tītara, vistas, jēra un liellopu gaļas, bāzes. Tā ir garšīgā mērcē mērcētu gaļas gabaliņu veidā. Tāpēc dzīvniekiem tas ir ļoti garšīgs un tie to ēd ar lielu apetīti. Barība ir pilnībā sabalansēta, tāpēc tā var kalpot par uztura pamatu, īpaši kaķiem, kuriem ir grūtības uzņemt sausās kroketes. Tomēr tā būs arī garšīgs sausās barības papildinājums. Tā nesatur konservantus un mākslīgos krāsvielas. Tā nesatur arī sintētiskus aromatizētājus. Tas viss padara barību ļoti veselīgu jūsu mājdzīvniekam un reti izraisa nevēlamas reakcijas alerģiju vai nepanesības dēļ. Jūs varat atrast kaķu barības komplektu arī ar citām garšām.

  • Pilnvērtīga un sabalansēta

  • Pilnvērtīga un sabalansēta barība, lai jūsu kaķis būtu vitāli vesels un labā formā.

  • Lielisks izskats

  • Kārdinoši, maigi, sulīgi barības gabaliņi apetīti rosinošā mērcē.

  • Bez mākslīgām piedevām

  • Bez konservantiem

  • Nav mākslīgu aromatizētāju vai krāsvielu.

  • Receptes

  • Meistarīgi izstrādāta augstākās kvalitātes recepte.

ar liellopu gaļu - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (44%, tostarp 4% liellopu gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

ar jēra gaļu - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (44 %, tostarp 4 % jēra gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

ar vistu - sastāvs: dzīvnieku izcelsmes gaļa un produkti (44 %, tostarp 4 % vistas gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukuri.

ar tītaru - sastāvs: dzīvnieku izcelsmes gaļa un produkti (44 %, tostarp 4 % tītara), graudaugi, minerālvielas, cukuri

Uztura bagātinātāji: Kalcija jodāts bezūdens: 0,36 mg, vara sulfāta pentahidrāts: 5,1 mg, dzelzs sulfāta monohidrāts: 37,3 mg, mangāna sulfāta monohidrāts: 7 mg, cinka sulfāta monohidrāts: 49,2 mg

Analītiskās sastāvdaļas: olbaltumvielas: 8,5; tauku saturs: 4.neorganiskās vielas: 2; jēlšķiedra: 0,3; mitruma saturs: 82

Kaloriskā vērtība : 70 kcal/85 g

Ieteicamais dienas pārtikas daudzums:

3 kg smagam kaķim nepieciešams 1 un 1/2 paciņas un 15 g sausās barības dienā, 4 kg smagam kaķim nepieciešami 2 paciņas un 20 g sausās barības dienā, 5 kg smagam kaķim nepieciešami 2 un 1/2 paciņas un 20 g sausās barības dienā.

Barošanas metode:

3 kg smagam kaķim dienā nepieciešams 1 un 1/2 paciņas un 15 g sausās barības, 4 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 2 paciņas un 20 g sausās barības, bet 5 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 2 un 1/2 paciņas un 20 g sausās barības.

Mēs iesakām izbaudīt SHEBA® mitro pilnvērtīgo barību un sauso barību. Lai iegūtu informāciju par kaķa barošanu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni vai zvaniet uz mūsu palīdzības tālruni. Nodrošiniet kaķim svaigu ūdeni. Barojiet istabas temperatūrā. Nespatērēto porciju uzglabājiet ledusskapī līdz 2 dienām.

Prekės ženklas
Gamintojo kodas
3065890095939
Svars
1020
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel