Nemokamas pristatymas iš 28,90 €
Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
TROPICAL Blacklarin 30ml

TROPICAL Blacklarin 30ml

  • Rīks melnūdens biotopu kvalitātes uzlabošanai.
2,09 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas
TROPICAL Blacklarin

Rīks melnūdens biotopa kvalitātes uzlabošanai. TROPICAL BLACKLARIN ir kūdras ekstrakta preparāts, kas mīkstina krāna ūdeni un pielāgo to zivju vajadzībām. 

Ieteicams, iegādājoties jaunu melnūdens akvāriju un ūdens maiņas laikā. Neitralizē zivīm toksiskos smago metālu sāļus un aizsargā ādu, žaunas un acis pret svaiga krāna ūdens negatīvo ietekmi. Antistresa līdzekļi nomierina zivis, kuras ir nobijušās akvārija apstrādes procedūru, transportēšanas un jaunas vides dēļ. Kūdras ekstrakts ir humīnskābju un tanīnu avots, kas nodrošina veselīgu un drošu vidi zivīm. Tas ir ļoti efektīvs pēc transportēšanas novājinātām zivīm, aklimatizācijas laikā, ar epidermas ievainojumiem un dažādām brūcēm. BLACKLARIN paātrina epidermas, gļotādu un spuru atjaunošanos.

Prekės ženklas
Simbolis
34311
Gamintojo kodas
5900469343111
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel