Nemokamas pristatymas iš 28,90 €
Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
TROPICAL Spirulina granulas 250ml
TROPICAL Spirulina granulas 250ml
TROPICAL Spirulina granulas 250ml
TROPICAL Spirulina granulas 250ml

TROPICAL Spirulina granulas 250ml

  • SPIRULINA GRANULAT Augu barība granulās ar spirulīnu.
8,99 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

TROPICAL Spirulina granulas
SPIRULINA GRANULAT augu barība granulās ar spirulīnu. SPIRULINA GRANULAT ir grimstoša granulēta barība ar spirulīnu (6%). Ikdienas barošanai saldūdens un jūras akvārijos ar zālēdāju un visēdāju zivīm, tostarp populārajiem Malāvijas ezera cichlidiem, varavīksnes zivīm, dzeloņzivīm, dzegužpirkstītēm, vālītēm, gupijām, molliem un citām dzīvām zivīm. Spirulīnas izcilās uzturvērtības īpašības nodrošina lielisku zivju stāvokli un regulē gremošanas procesus. Tas ir īpaši svarīgi zālēdāju zivīm, kuru garajam gremošanas traktam uzturā jāpievērš īpaša uzmanība, jo tā uzbūve palielina aizcietējumu un iekaisumu risku. Augstais dabīgo karotinoīdu saturs pastiprina krāsas un pozitīvi ietekmē to darbību, ietekmē daudzus fizioloģiskos procesus un aizsargā pret brīvajiem radikāļiem.
Sastāvs: augu izcelsmes produkti, aļģes (Spirulina platensis vismaz 6 %), graudaugi, augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, zivis un zivju produkti, gliemji un vēžveidīgie, raugi, eļļas un tauki, minerālas izcelsmes barības sastāvdaļas (tostarp ceolīts 1 %).
Piedevas (1 kg): Vitamīni, provitamīni un ķīmiski noteiktas vielas ar līdzīgu iedarbību: vit. A 29 800 SV, vit. D3 1 900 SV, vit. E 100 mg, vit. C 550 mg. Mikroelementu maisījumi: E1 (Fe) 37,8 mg, E6 (Zn) 10,5 mg, E5 (Mn) 7,8 mg, E4 (Cu) 1,8 mg, E2 (I) 0,23 mg, E8 (Se) 0,23 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Krāsas. Antioksidanti.
Analītiskās sastāvdaļas: Kopproteīns 48,0 %,
Neapstrādātas eļļas un tauki 7,0 %,
jēlšķiedra 3,5 %,
mitrums 10,0 %.

Prekės ženklas
Simbolis
60334
Gamintojo kodas
5900469603345
Sastāvs
TROPICAL Spirulina Granulas
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel