Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
TROPICAL Spirulina pārslas 250ml
TROPICAL Spirulina pārslas 250ml
TROPICAL Spirulina pārslas 250ml
TROPICAL Spirulina pārslas 250ml

TROPICAL Spirulina pārslas 250ml

  • SPIRULINA FLAKES pārslu augu barība ar spirulīnu.
6,29 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

=TROPICAL Spirulina pārslas
SPIRULINA FLAKES pārslu augu barība ar spirulīnu. SPIRULINA FLAKES ir pārslu barība ar spirulīnu (6%). Ikdienas barošanai saldūdens un jūras akvārijos ar zālēdāju un visēdāju zivju, tostarp populāro Malāvijas ezera cichlidu, varavīksnes zivtiņu, bārbiju, gupiju, molliju un citu dzīvu zivju barību. Spirulīnas izcilās uzturvērtības īpašības nodrošina lielisku zivju stāvokli un regulē gremošanas procesus. Tas ir īpaši svarīgi zālēdāju zivīm, kuru garajam gremošanas traktam uzturā jāpievērš īpaša uzmanība, jo tā uzbūve palielina aizcietējumu un iekaisumu risku. Augstais dabīgo karotinoīdu saturs pastiprina krāsas un pozitīvi ietekmē to darbību, ietekmē daudzus fizioloģiskos procesus un aizsargā pret brīvajiem radikāļiem.
Sastāvs: augu izcelsmes produkti, aļģes (Spirulina platensis vismaz 6 %), graudaugi, augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, zivis un zivju produkti, gliemji un vēžveidīgie, raugs, eļļas un tauki, minerālbarība (tostarp ceolīts 1 %).
Piedevas (1 kg): Vitamīni, provitamīni un ķīmiski noteiktas vielas ar līdzīgu iedarbību: vit. A 34 500 SV, vit. D3 1 950 SV, vit. E 120 mg, vit. C 440 mg. Mikroelementu maisījumi: E1 (Fe) 38,5 mg, E6 (Zn) 10,2 mg, E5 (Mn) 8,3 mg, E4 (Cu) 2,0 mg, E2 (I) 0,24 mg, E8 (Se) 0,25 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Lecitīns. Krāsas. Antioksidanti.
Analītiskās sastāvdaļas: Kopproteīns 44,0 %,
Neapstrādātas eļļas un tauki 6,0 %,
jēlšķiedra 3,0 %,
mitrums 7,0 %.

Prekės ženklas
Simbolis
77134
Gamintojo kodas
5900469771341
Sastāvs
TROPICAL Spirulina Flakes
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel