Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
AQUAEL BIOCERAMAX PRO 600 Bioloģiskā uzpilde 1 L
AQUAEL BIOCERAMAX PRO 600 Bioloģiskā uzpilde 1 L
AQUAEL BIOCERAMAX PRO 600 Bioloģiskā uzpilde 1 L
AQUAEL BIOCERAMAX PRO 600 Bioloģiskā uzpilde 1 L

AQUAEL BIOCERAMAX PRO 600 Bioloģiskā uzpilde 1 L

  • kat. nr. 106611 Iepakojuma izmērs: 1000ml Filtra virsmas laukums: 600m2 Kārtridža tips: bioloģiskais kārtridžs Garantija 2 gadi
5,99 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

Aquael BIOCERAMAX PRO 600

BioCeraMAX Pro 600 ir unikāls kārtridžs, kas paredzēts bioloģiskai ūdens filtrēšanai saldūdens un jūras akvārijos, paludārijos, akvaterārijos un terāriju baseinos. Tā ir cilindra formā, kas izgatavota no poraina keramikas materiāla, kas nodrošina ļoti lielu filtrācijas laukumu - 600 m2.

Kā darbojas BioCeraMAX Pro 600?
Laika gaitā uz akvārija filtrā ievietoto BioCeraMAX Pro 600 cilindru poru iekšējās virsmas akvārija filtrā apmetas Nitrosomonas un Nitrobacter ģinšu labvēlīgo nitrificējošo baktēriju celmi. Šie mikroorganismi izmanto zivīm toksiskus vielmaiņas produktus: amonjaku (Nitrosomonas) un nitrītus (Nitrobacter). Nitrificējošās baktērijas oksidē amonjaku un nitrītus līdz nitrātu formai, kas ir daudz drošāka akvārija iemītniekiem.

Kur un kad BioCeraMAX Pro 600 ir noderīgs?
BioCeraMAX Pro 600 labi darbojas kā filtru slānis kannu filtros, pārplūdes filtros, tvertnēs un filtru skursteņos. To var izmantot gan saldūdens, gan jūras akvārijos. To īpaši ieteicams izmantot akvārijos ar lielām zivīm un lielu zivju skaitu.

Kā lietot BioCeraMAX Pro 600?
BioCeraMAX Pro 600 ir uzreiz gatavs lietošanai, un nav nepieciešama skalošana vai citi papildu pasākumi. Iepakojuma saturs jāielej filtra grozā vai filtra kamerā. Optimāliem lietošanas rezultātiem BioCeraMAX Pro 600 kārtridžu ieteicams ievietot pēc mehāniskās filtrēšanas kārtridžiem un pirms ķīmiskās filtrēšanas kārtridžiem.

Cik ilgi darbojas BioCeraMAX Pro 600?
BioCeraMAX Pro 600 kārtridžu var lietot ļoti ilgi bez nomaiņas, tomēr tas ir pakļauts lēnam, pakāpeniskam nolietojumam, ko izraisa drupināšana, kas samazina tā efektivitāti. Optimālai iedarbībai ieteicams reizi 6-12 mēnešos aptuveni 1/3 kārtridža nomainīt pret jaunu. Tīrot filtru, kārtridžs jāizskalo ūdenī, kas izlaists no akvārija.BioCeraMAX Pro 600 kārtridžu nedrīkst mazgāt tekošā krāna ūdenī, lai neizraisītu sterilizāciju.

Papildu informācija

AQUAEL filtriem: UNIMAX 150, UNIMAX 250, MIDIKANI, MINIKANI 80 un MINIKANI 120 ieteicams izmantot vienu iepakojumu, t. i., 1 litru BioCeraMAX Pro 600. Citiem filtriem ieteicams izmantot vienu iepakojumu aptuveni 250 l ietilpības akvārijam.

Specifikācijas

parametrivērtība
Iepakojuma izmērs 1 L
Filtra laukums 600 m2
Kārtridža tips bioloģiskās filtrēšanas kārtridžs

Prekės ženklas
Gamintojo kodas
5905546053952
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel