Nemokamas pristatymas iš 28,90 €
Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
CATSAN 5l - higiēnisks kaķu pakaišs
CATSAN 5l - higiēnisks kaķu pakaišs
CATSAN 5l - higiēnisks kaķu pakaišs
CATSAN 5l - higiēnisks kaķu pakaišs

CATSAN 5l - higiēnisks kaķu pakaišs

  • Unikālie Catsan Hygiene plus pakaiši ir unikālas minerālu granulas, kas veidotas no smalkām kvarca smiltīm, kaļķakmens un ļoti efektīvas minerālu formulas, kas piešķir pakaišiem tīri baltu krāsu.
6,85 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

Sutaupykite pirkdami daugiau

CATSAN 5l - higiēnisks kaķu pakaišs

CATSAN 5l - higiēnisks kaķu pakaišs

6,86 €6,84 € bendrasis
Pigesnis rinkinys 0%
Žr. rinkinį

Catsan 5 l - higiēnisks kaķu pakaišs - pakaiši kaķa pakaišu kastes aizpildīšanai

Ja vēlaties, lai jūsu kaķa tualetē būtu higiēniski apstākļi, izvēlieties Catsan 5 l - higiēnisko kaķu pakaišu pakaišu. Produkts ir izgatavots no trīs sastāvdaļu kombinācijas: smalkām kvarca smiltīm, īpašas minerālu formulas un kaļķakmens. Tas padara tā krāsu žilbinoši baltu, un pašam pakaišam piemīt īpašas īpašības. Pateicoties daļiņu porainai struktūrai, pakaiši kaķu pakaišu kastes piepildīšanai lieliski uzsūc mitrumu. Šī iemesla dēļ pakaišu kastīte ātri kļūst sausa, kas ir piemērots lielākajai daļai kaķu. Produkts lieliski novērš nepatīkamas smakas, kas ir svarīgi kaķiem, kuri nav izlaidīgi, jo īpaši nekastrētiem kaķu tēviņiem. Tajā pašā laikā pakaišu sastāvs dabiskā veidā novērš baktēriju izplatīšanos, kas nozīmē drošību dzīvniekam. Kaķi pēc savas dabas ir ļoti tīrīgi dzīvnieki, tāpēc nepiemēroti pakaiši vai netīrs pakaišu pods var ātri vien atturēt kaķus no tualetes izmantošanas. Kaķu pakaiši novērsīs šo problēmu, īpaši tad, kad esat darbā.

Produkta priekšrocības

1) CATSAN Hygiene plus ļoti labi uzsūcošajiem kaķu pakaišiem ir unikālas minerālu granulas, kas garantē mitruma uzsūkšanos un aizsardzību pret smaku.
2) Miljoniem mikropporu uz granulu virsmas absorbē mitrumu kā sūklis, neļaujot tam izkļūt. Tāpēc pakaišu kastīte paliek redzami tīra un higiēniska.
3) CATSAN Hygiene plus pakaišu sastāvā ir dabīgas kvarca smiltis un kaļķakmens, kas piešķir tiem svaigu un higiēnisku izskatu.
4) CATSAN Hygiene plus pakaiši nodrošina īpaši spēcīgu aizsardzību pret smakām. Dabiski efektīvas sastāvdaļas novērš baktēriju vairošanos, tādējādi aizturot nepatīkamas smakas vēl pirms to rašanās.
5) Ar CATSAN Hygiene plus pakaišiem kaķēni jau no paša sākuma izjutīs higiēnisku komfortu un paliks uzticīgi savai tīrīšanas dabai. Turklāt CATSAN Hygiene pakaišiem ir maz putekļu un tie maz izplatās.

Prekės ženklas
Gamintojo kodas
4008429054693
Jauda
4400
Dzīves posms
Kaķis
Pieaugušo
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel