Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
BAYER Drontal - pretparazītu līdzeklis kaķiem 2tabl.
BAYER Drontal - pretparazītu līdzeklis kaķiem 2tabl.
BAYER Drontal - pretparazītu līdzeklis kaķiem 2tabl.
BAYER Drontal - pretparazītu līdzeklis kaķiem 2tabl.

BAYER Drontal - pretparazītu līdzeklis kaķiem 2tabl.

7,59 €
bendrasis / gabals
Pēc pasūtījuma izgatavots produkts
Pēc pasūtījuma izgatavots produkts
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Šio gaminio negalima įsigyti stacionarioje parduotuvėje
Saugus apsipirkimas

BAYER Drontal - pretparazitārs preparāts kaķiem 2tabl.
"Bayer Drontal" ir antiparazītisks preparāts kaķiem. Tas ir apvalkoto tablešu veidā. To var lietot pieaugušiem dzīvniekiem vai kaķēniem, kas sver vismaz 2 kg. Dehelmintika lietošana neradīs nekādas grūtības. Vienkārši paslēpiet to kārumā. Tableti var arī sasmalcināt mitrā barībā. Produkts ir paredzēts cīņai pret lenteni un apaļtārpiem. BAYER Drontal Parasitocīds kaķiem 2 tabletes ir piemērots arī pret tārpiem. Dehelminējošās tabletes satur pirantela embonātu un prazikvantelu. Šī vielu kombinācija nodrošina efektīvu iedarbību. Izmantojot prazikvantelu, pretparazītu preparāts kaķiem cīnīsies ar tārpiem dažādās attīstības stadijās. Atbrīvošanas līdzekli var lietot, neapmeklējot ārstu, bet slimu dzīvnieku gadījumā ir vērts apmeklēt veterinārārstu. Lietojot šo preparātu, īpaši rūpējieties, lai kaķa piederumi, piemēram, skrāpēšanas postenis vai gulta, būtu tīri.

BAYER Drontal ir antiparazitārs līdzeklis kaķiem.

BAYER Drontal tabletes ir profesionāls veterinārais preparāts kaķu dehelmintēšanai. To var lietot pat bez konsultēšanās ar veterinārārstu. BAYER Drontal novērš nepieciešamību pēc iepriekš veterinārārsta veiktas atkailināšanas procedūras.

BAYER Drontal kontrole:

Apaļķtārpi
Lentenes
Nematodes
BAYER Drontal tabletes paredzētas:

Pieaugušiem kaķiem,
Kaķēniem, kas vecāki par 2 mēnešiem un sver vismaz 2 kg.
Kad kaķēni pirmo reizi saņem BAYER Drontal, ar vienu ārstēšanu var nepietikt, lai iznīcinātu visus parazītus. Ārstēšana jāatkārto pēc 2-3 nedēļām.

Sastāvs

Viena tablete satur: pirantela embonātu 230 mg, prazikvantelu 20 mg.


20 mg vienā tabletē Nevēlamā iedarbība
Nav zināms. Ja pēc šo zāļu lietošanas rodas jebkādas blakusparādības vai problemātiski simptomi, kas nav minēti lietošanas instrukcijā (tostarp simptomi, kas radušies iedarbības uz cilvēku dēļ), lūdzu, informējiet par to veterinārārstu, atbildīgo personu vai Zāļu, medicīnisko ierīču un biocīdo produktu reģistrācijas iestādi. Paziņojuma veidlapa lejupielādējama no tīmekļa vietnes http://www.urpl.gov.pl (Veterināro zāļu sadaļa).

Dozēšana
Terapeitiskā deva ir 5 mg/kg ķermeņa svara prazikvanteļa un 57,5 mg/kg ķermeņa svara pirantela embonāta, t.i., 1 tablete uz 4 kg ķermeņa svara iekšķīgi.
Kaķēni, kas inficēti ar apaļajām tārpiem, pēc pirmās ārstēšanas var netikt pilnībā iznīcināti, un tādā gadījumā ārstēšana jāturpina 2-3 nedēļas pēc atšķiršanas no mātes. Starp injekcijām jābūt 14 dienu intervālam.
Echinocococcus spp. infekcijas gadījumā papildu aizsardzība jānodrošina dehelminēto kaķu kontaktpersonām.
Lai iegūtu sīkāku informāciju, konsultējieties ar savu veterinārārstu.

Dozēšanas norādījumi
Preparāts jāievada vienu reizi, vēlams uz gaļas gabaliņa, desas vai cita garduma. To var arī sadalīt, sasmalcināt un sajaukt ar pārtiku. To var lietot neatkarīgi no uztura veida.

Īpaši piesardzības pasākumi
Pēc katras lietošanas reizes jānomazgā rokas.
Veterināro zāļu lietošanas drošība kaķu mātītēm pirmo divu grūtniecības trimestru laikā nav noteikta.


Informācijas par produktu lietošanas pamācība
Prekės ženklas
Gamintojo kodas
5909990034383
Dzīves posms
Kaķis
Pieaugušo
Max
5
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel