Nemokamas pristatymas iš 28,90 €
Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
TROPICAL Biorept W 20g maisiņš

TROPICAL Biorept W 20g maisiņš

  • Pilnvērtīga barība bruņurupučiem un ūdens bruņurupučiem.
1,25 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

Ūdens bruņurupuču un abinieku bruņurupuču barība.
Ietilpība: - 5000 ml

Pilnvērtīga barība abiniekiem un ūdens bruņurupučiem.
BIOREPT W daudzkomponentu nūjiņas ūdens bruņurupučiem. Daudzkomponentu nūjiņas ūdens bruņurupuču un dīķu bruņurupuču, kas dzīvo ūdenstilpēs, ikdienas barošanai. Īpaši atlasīts dabīgo izejvielu sastāvs atbilst bruņurupuču barības vajadzībām. Īpaša uzmanība tiek pievērsta vēžveidīgajiem, tostarp gammarusiem un krilam, kas ir vērtīgs olbaltumvielu, omega-3 un omega-6 skābju un hitīna avots, kas regulē gremošanas trakta darbību. Lieliskās garšas dēļ tie ir vēlama barība dzīvniekiem. Labi izvēlēts minerālvielu sastāvs un D3 vitamīna piedeva nodrošina bruņurupuču skeleta un orgānu attīstību, novēršot deformācijas un citas nopietnas veselības problēmas. Bruņurupuči, kas regulāri baroti ar BIOREPT W nūjiņām, attīstās vienmērīgi un ir lieliskā stāvoklī.

Sastāvs: zivis un zivju produkti, augu valsts produkti, augu olbaltumvielu ekstrakti, gliemji un vēžveidīgie (tostarp 4,8 % Gammarus pulex), graudaugi, aļģes, raugs, eļļas un tauki, minerālbarība (tostarp 1 % ceolīta).

Piedevas (kg): Vitamīni, provitamīni un ķīmiski noteiktas vielas ar līdzīgu iedarbību: Vit. 21 000 SV, Vit. D3 1260 SV, Vit. E 80 mg, Vit. E vitamīns E 80 mg, E vitamīns E 80 mg, E vitamīns C 300 mg. Mikroelementu savienojumi: E1 (Fe) 27,5 mg, E6 (Zn) 7,7 mg, E5 (Mn) 5,7 mg, E4 (Cu) 1,4 mg, E2 (I) 0,17 mg, E8 (Se) 0,17 mg, E7 (Mo) 0,04 mg. Krāsas. Antioksidanti.

Analītiskie komponenti: jēlproteīns 40,0 %,
jēlnafta un tauki 6,0%,
jēlšķiedra 3,0%,
mitrums 10,0%.

Prekės ženklas
Simbolis
11341
Gamintojo kodas
5900469113417
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel