Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
TROPICAL Ichtio-Vit 250ml
TROPICAL Ichtio-Vit 250ml
TROPICAL Ichtio-Vit 250ml
TROPICAL Ichtio-Vit 250ml
TROPICAL Ichtio-Vit 250ml
TROPICAL Ichtio-Vit 250ml

TROPICAL Ichtio-Vit 250ml

  • Daudzslāņaina pārslu barība, kas pagatavota no augstākās kvalitātes atlasītām dzīvnieku un augu izcelsmes sastāvdaļām.
3,89 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

TROPISKĀ IHTIO-VIT ICHTIO-VIT daudzsastāvdaļīgā pārslu barība. ICHTIO-VIT pārslas ir universāla barība, kas ir ļoti piemērota vairāku sugu akvārijiem. Tas ir piemērots ikdienas barošanai vairumam populāru visēdāju zivju sugu. Tā ražošanā tiek izmantotas rūpīgi atlasītas dzīvnieku un augu izcelsmes sastāvdaļas. Regulāra lietošana nodrošina pareizu zivju augšanu un attīstību, pateicoties sabalansētam sastāvam un zivīm nepieciešamo vitamīnu un mikroelementu piedevai. Īpaši jāatzīmē stabilizētā C vitamīna pievienošana, kas, cita starpā, stiprina zivju izturību pret slimībām un paātrina brūču un nobrāzumu dzīšanu.

Sastāvs: zivis un zivju produkti, graudaugi, augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, gliemji un vēžveidīgie, gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti, augu izcelsmes produkti, aļģes, raugi, eļļas un tauki, minerālbarības sastāvdaļas (tostarp ceolīts 1%).

Analītiskie komponenti: - Kopproteīns: 45% - neapstrādātas eļļas un tauki: 6 % - jēlšķiedra: 2,5 % - mitrums: 6 %

Piedevas (uz kg): Piedevas (uz kg): Vitamīni, provitamīni un ķīmiski precīzi definētas vielas ar līdzīgu iedarbību: Vit. A 23 000 SV, Vit. D3 1 400 SV, Vit. E 90 mg, Vit. C 340 mg. Mikroelementu maisījumi: E1 (Fe) 27,1 mg, E6 (Zn) 7,4 mg, E5 (Mn) 5,6 mg, E4 (Cu) 1,33 mg, E2 (I) 0,16 mg, E8 (Se) 0,16 mg, E7 (Mo) 0,037 mg. Lecitīns. Krāsas. Antioksidanti.

Prekės ženklas
Simbolis
77004
Gamintojo kodas
5900469770047
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel