Išsaugoti pirkinių sąraše
Sukurti naują pirkinių sąrašą
TROPICAL Antichlor 30ml

TROPICAL Antichlor 30ml

  • Preparāts akvārijos izmantotā neapstrādātā krāna ūdens ātrai apstrādei.
2,15 €
bendrasis / gabals
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
Produkts pieejams ļoti lielos daudzumos
30 dienų, kad būtų galima lengvai grąžinti
Saugus apsipirkimas

Akvārija ūdens apstrādei. Produkts ir paredzēts ātrai neattīrīta krāna ūdens apstrādei, ko izmanto akvārijos. Īpaši ieteicams jauna akvārija uzstādīšanai mājās vai izstādē, kā arī ūdens nomaiņai esošajā akvārijā. ANTICLOR ātri neitralizē toksisko hloru, kas bīstams akvārija zivīm, krāna ūdenī, kas dezinficēts ar hlora savienojumiem. Ja zivis ātri jālaiž akvārijā ar tīru krāna ūdeni, mēs iesakām izmantot ANTYCHLOR, lai spēcīgi aerētu ūdeni un paaugstinātu tā temperatūru līdz sugai atbilstošai vērtībai. Pēc tam, dažas minūtes pēc ANTICHLOR lietošanas, pievienojiet akvārijā ESKLARIN, kas aizsargā zivju maigo ādu no saldūdenī esošajām kaitīgajām vielām.

Devas: 10 ml/100 litru neapstrādāta krāna ūdens, paaugstināt temperatūru no 22°C līdz 30°C, vēdināt un intensīvi filtrēt. Vienmēr lietot jaunos akvārijos un pēc katras ūdens nomaiņas.

Prekės ženklas
Simbolis
33061
Gamintojo kodas
5900469340615
Reikia pagalbos? Turite klausimų?Užduokite klausimą ir mes iš karto atsakysime, o įdomiausius klausimus ir atsakymus paskelbsime kitiems.
Produkto užklausa
Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Atsakysime kuo greičiau. Duomenys tvarkomi laikantis privatumo politika. Siųsdami jį sutinkate su jo nuostatomis.
Parašykite savo nuomonę
Jūsų vertinimas:
5/5
Pridėkite savo gaminio nuotrauką:
pixel